O SPOLEČNOSTI

Společnost FOLZA s.r.o. jsme založili v roce 2018, abychom navázali na 14 let zkušeností z oboru instalatérství, topenářství a dalších stavebních činností.

Jsme brněnská firma působící po celé České republice. Zajišťujeme komplexní realizace zakázek. Veškeré činnosti provádíme vlastním technickým vybavením a pracujeme pouze s vlastními zaměstnanci nebo osvědčenými subdodavateli.

Společnost FOLZA s.r.o. se specializuje na kompletní dodávky staveb, rekonstrukce a modernizace rodinných domů, cihlových a panelových bytů, u kterých provádíme také přestavby bytových jader. Provádíme demolice, výkopové práce a terénní úpravy. Realizujeme dodávky a montáže technologií, jakými jsou třeba klimatizace, zabezpečení, kamerové systémy, solární panely, chytré domácnosti a mnoho dalších. Do portfolia našich služeb patří také údržba zelené, výstavba či modernizace průmyslových, veřejných a sportovních objektů. Samozřejmostí jsou instalatérské, topenářské a elektrikářské práce.

Pokud hledáte seriózního a stabilního partnera pro vaši zakázku, který klade velký důraz na dodržování předem stanovených podmínek, řádně dodržuje termíny, dbá na pořádek na stavbách a zajišťuje svým zaměstnancům bezpečné pracovní prostředí, FOLZA je tu pro vás.

Top