O nás

Společnost FOLZA s.r.o. jsme založili v roce 2018, abychom navázali na 14 let zkušeností z oboru instalatérství, topenářství a dalších stavebních činností.

Na co se specializujeme

Jsme brněnská firma působící po celé České republice. Zajišťujeme komplexní realizace stavebních zakázek. Veškeré činnosti provádíme vlastním technickým vybavením a pracujeme pouze s vlastními zaměstnanci nebo osvědčenými subdodavateli.

Stavební společnost FOLZA s.r.o. se specializuje na kompletní dodávky staveb, železobetonové a monolitické konstrukce, rekonstrukce a modernizace rodinných domů, cihlových a panelových bytů, u kterých provádíme také přestavby bytových jader. Provádíme demolice, výkopové práce a terénní úpravy. Realizujeme dodávky a montáže technologií, jakými jsou třeba klimatizace, zabezpečení, kamerové systémy, solární panely, chytré domácnosti a mnoho dalších. Do portfolia našich služeb patří také údržba zeleně, výstavba či modernizace průmyslových, veřejných a sportovních objektů. Samozřejmostí jsou instalatérské, topenářské a elektrikářské práce.

Stavíme na důvěře!


BUY NOW