Stavby – domy na klíč, bytové jednotky

Postavit dům a zasadit strom? S námi to zvládnete! Postavíme i bytové jednotky. Zkušeností máme za roky ve stavebnictví mnoho a proto nám můžete věřit. Náš tým je plný profesionálů – od zedníků až po stavbyvedoucího.

Domy na klíč – vysněný domov...
Kdo by si nepřál mít krásný dům se zahradou, úžasný byt s terasou nebo třeba vilu? Uděláme pro vás řešení - samozřejmě na míru. Domluvíme schůzku v termínu, který vám vyhovuje, zpracujeme vaše požadavky a vytvoříme stavební plán. O všech termínech stavby budete informováni a vše samozřejmě odsouhlasíte.
Hrubá stavba
Hned po vyřízení stavebních povolení a jiných formalit přichází hrubá stavba. Nechte ji na nás. Ať už chcete mít úsporný a nízkoenergetický dům, nebo drahou vilu v horách, hrubou stavbou vše začíná.
Výstavba bytových jednotek
Bytové jednotky uděláme kompletně i s dodávkou veškerých řemesel, s elektromontáží, instalatérskými i topenářskými pracemi. Nemusíte oslovovat deset různých firem, naše firma postaví všechno od podlahy až po střechu.
Půdní nástavby a vestavby
Půdní vestavba nebo půdní nástavba je moderní řešení pohodlného bydlení. Chcete proměnit nepoužívanou půdu na krásný byt, nebo jen další místnost - třeba krásný obývací pokoj? Obraťte se na nás!
Střechy
Slovní obrat "střecha nad hlavou" vypovídá o tom, jak důležitá střecha je. Střechu zaizolujeme, pokrývači položí krytinu a podle vašich představ budou samozřejmě vypadat i střešní okna. Naši odborní poradci s vámi vše prodiskutují, poradí vám, pokud nemáte přesnou představu.
CHCETE ROVNOU ZADAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOM, CO VŠECHNO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?
 • JUDr. Kateřina Hornochová, soudkyně Nejvyššího soudu
  Mohu konstatovat, že řemeslníci společnosti FOLZA s.r.o. jsou opravdoví odborníci s důrazem pro detail. Od prvotní mailové komunikace, přes několik osobních schůzek, ze kterých vyplynula vizualizace koupelny zdarma až po veškeré stavebně-řemeslné práce včetně dodání zařizovacích předmětů, prostě vše bez výhrad a na jedničku.
  JUDr. Kateřina Hornochová, soudkyně Nejvyššího soudu
 • Mgr. Miroslav Rezner, vedoucí BRUNO family park
  Na základě osobního doporučení jsem se rozhodl pro firmu FOLZA s.r.o., která úspěšně realizovala rekonstrukci mého bytu. Vážím si pozitivního a energetického přístupu všech členů týmu, zejména však krátkého času rekonstrukce. Je dobré vědět, že i v dnešní době lze narazit na firmu, která má dostatečnou kapacitu a odbornost.
  Mgr. Miroslav Rezner, vedoucí BRUNO family park
 • Anna Klímová, důchodkyně
  S firmou FOLZA s.r.o. jsem byla velmi spokojená. Jejich vstřícné chování, odborně odvedená práce, krátká doba realizace i cenová dostupnost jsou důvody, proč tuto firmu vřele doporučuji.
  Anna Klímová, důchodkyně
 • Petr Škaroupka, majitel společnosti Úklidový servis Škaroupka s.r.o.
  Mám radost, že touto formou mohu vyjádřit poděkování panu Zapletalovi a jeho společnosti FOLZA s.r.o. Jelikož jsem značně časově vytížen, tak jsem hledal společnost, která provede širší rozsah prací formou dodávky na klíč, abych nemusel komunikovat s různými lidmi a společnostmi. Tato společnost zajistila generální rekonstrukci rodinného domu, tedy vše od zemních prací, nové fasády, dodávky a montáže kotle a podlahového topení, elektrikářských prací, zajištění nových oken až po mnoho dalších činností.
  Petr Škaroupka, majitel společnosti Úklidový servis Škaroupka s.r.o.
 • MUDr. Monika Špinarová, MSc., Ph.D., internistka, kardioložka, univerzitní pedagožka
  Při rekonstrukci rodinného domu jsem měla obavy, na koho se obrátit. Po dlouhém zkoumání na internetu jsem našla firmu FOLZA s.r.o. a musím říct, že nelituji. Dodrželi termín, výsledek vypadá nádherně a cena byla přesně taková, na které jsme se dohodli a se vším poradili. Moc děkuji!
  MUDr. Monika Špinarová, MSc., Ph.D., internistka, kardioložka, univerzitní pedagožka
 • Mgr. Dana Zapletalová, zástupkyně ředitele na základní škole
  Firmu FOLZA s.r.o. jsme s manželem zvolili pro přeměnu půdy na nový byt. Vše dopadlo skvěle a já musím uznat, že poctivé firmy stále existují a tato společnost patří mezi ně. Byt vypadá nádherně a díky zabudované klimatizaci v něm ani v létě není horko. Koupelna i kuchyň vypadá moderně a slouží výborně.
  Mgr. Dana Zapletalová, zástupkyně ředitele na základní škole

FOLZA s.r.o.

+420 704 453 453
info@folza.cz
Sídlo společnosti: Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
Společnost FOLZA s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 105672.

FOLZA s.r.o.

+420 704 453 453
info@folza.cz
Sídlo společnosti: Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
Společnost FOLZA s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 105672.
BUY NOW