Železobetonové a monolitické konstrukce

V posledních letech stoupá počet monolitických staveb. Dlouhá životnost betonových konstrukcí a tepelný komfort jsou hlavními důvody oblíbenosti této technologie.

Monolitické konstrukce
Dodávky monolitických železobetonových konstrukcí. Tato technologie je obecně oblíbená zejména díky rychlosti, ceně a tepelnému komfortu.
Základové pasy a desky
Základy domu se realizují pod nosnými zdmi a částmi nosných konstrukcí domu nebo jiné stavby. Vyhloubí se do nezámrzné hloubky (u nás 80 – 140 cm hloubky čistého terénu).
Opěrné stěny a nosné zdi
Vynikající stálost a dlouhá životnost je největší předností monolitů. Proto jsou z nich často udělané opěrné stěny a nosné zdi.
Monolitické šachty a schody
Prefabrikovaná schodiště nebo schodišťové stěny jsou moderní. Úspora peněz i času u tohoto řešení může být značná.
Monolitické stropy
Takový strop z betonu nebo železobetonu vydrží opravdu na věky. Minimální starost a údržba, výborné izolační vlastnosti – to jsou hlavní důvody, proč si vybrat tuto variantu.
CHCETE ROVNOU ZADAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO SE DOZVĚDĚT VÍCE O TOM, CO VŠECHNO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?
 • JUDr. Kateřina Hornochová, soudkyně Nejvyššího soudu
  Mohu konstatovat, že řemeslníci společnosti FOLZA s.r.o. jsou opravdoví odborníci s důrazem pro detail. Od prvotní mailové komunikace, přes několik osobních schůzek, ze kterých vyplynula vizualizace koupelny zdarma až po veškeré stavebně-řemeslné práce včetně dodání zařizovacích předmětů, prostě vše bez výhrad a na jedničku.
  JUDr. Kateřina Hornochová, soudkyně Nejvyššího soudu
 • Mgr. Miroslav Rezner, vedoucí BRUNO family park
  Na základě osobního doporučení jsem se rozhodl pro firmu FOLZA s.r.o., která úspěšně realizovala rekonstrukci mého bytu. Vážím si pozitivního a energetického přístupu všech členů týmu, zejména však krátkého času rekonstrukce. Je dobré vědět, že i v dnešní době lze narazit na firmu, která má dostatečnou kapacitu a odbornost.
  Mgr. Miroslav Rezner, vedoucí BRUNO family park
 • Anna Klímová, důchodkyně
  S firmou FOLZA s.r.o. jsem byla velmi spokojená. Jejich vstřícné chování, odborně odvedená práce, krátká doba realizace i cenová dostupnost jsou důvody, proč tuto firmu vřele doporučuji.
  Anna Klímová, důchodkyně
 • Petr Škaroupka, majitel společnosti Úklidový servis Škaroupka s.r.o.
  Mám radost, že touto formou mohu vyjádřit poděkování panu Zapletalovi a jeho společnosti FOLZA s.r.o. Jelikož jsem značně časově vytížen, tak jsem hledal společnost, která provede širší rozsah prací formou dodávky na klíč, abych nemusel komunikovat s různými lidmi a společnostmi. Tato společnost zajistila generální rekonstrukci rodinného domu, tedy vše od zemních prací, nové fasády, dodávky a montáže kotle a podlahového topení, elektrikářských prací, zajištění nových oken až po mnoho dalších činností.
  Petr Škaroupka, majitel společnosti Úklidový servis Škaroupka s.r.o.
 • MUDr. Monika Špinarová, MSc., Ph.D., internistka, kardioložka, univerzitní pedagožka
  Při rekonstrukci rodinného domu jsem měla obavy, na koho se obrátit. Po dlouhém zkoumání na internetu jsem našla firmu FOLZA s.r.o. a musím říct, že nelituji. Dodrželi termín, výsledek vypadá nádherně a cena byla přesně taková, na které jsme se dohodli a se vším poradili. Moc děkuji!
  MUDr. Monika Špinarová, MSc., Ph.D., internistka, kardioložka, univerzitní pedagožka
 • Mgr. Dana Zapletalová, zástupkyně ředitele na základní škole
  Firmu FOLZA s.r.o. jsme s manželem zvolili pro přeměnu půdy na nový byt. Vše dopadlo skvěle a já musím uznat, že poctivé firmy stále existují a tato společnost patří mezi ně. Byt vypadá nádherně a díky zabudované klimatizaci v něm ani v létě není horko. Koupelna i kuchyň vypadá moderně a slouží výborně.
  Mgr. Dana Zapletalová, zástupkyně ředitele na základní škole

FOLZA s.r.o.

+420 704 453 453
info@folza.cz
Sídlo společnosti: Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
Společnost FOLZA s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 105672.

FOLZA s.r.o.

+420 704 453 453
info@folza.cz
Sídlo společnosti: Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
Společnost FOLZA s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 105672.
BUY NOW